extr3m3 clan
Sākums | Reģistrācija | Ieeja Sveicināti Viesis | RSS
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Main forum » pieteikums administrator amata » Pieteikums :)
Pieteikums :)
FakeDatums: Svētdiena, 04.11.2007, 02:21 | Ziņojums # 1
Grupa: Dzēstās





Sveiki smile
Rakstu pieteikumu uz administratora statusu jusu weblapa,jo domaju pagaidam kamer web vel ir "zaljsh" tikmer sheit lieks profesionalis noderes smile
Maku apieties ar php forum un citam lietam!

1.Vards - Martins
2.Vecums - 19 gadi!
3Pieredze - cs'a diezgan maza,div ar pus gadi,jo parsvara nodarbojos ar citam lietam t.i. web lapu meikoshana,dizains utt!(pagaidam taisu vienu bezmaksas webinju prieks drauga,jo vins paludza.... juiced.ucoz.net)!
4.Kapec es velos but administrators jusu majas lapa?tapec,jo es redzu nepilnigu dizainu,daudz lielas kljudas,neiztulkotas lietas utt!
Aiz gara laika varetu izbrivet kadu stundinju pa vakariem un pameikot jusu webu :),lai tas butu interesantaks un labaks,nevis taka visiem smile un parveidot visu shito par pavisam interesantu,neredzetu web lapu smile un sho projektu varetu meginat virzit uz augshu smile

ar cienu Martins

 
AvenTBmXDatums: Svētdiena, 04.11.2007, 15:59 | Ziņojums # 2
Admin
Grupa: Administratori
Ziņojumu skaits: 26
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Ja velies but web administrators nac labak uz manu otro web jo sis web vairs nezalo mans otrs web http://rwd.ucoz.com

When you kill 6 people in Unreal Tournament it's "Monster Kill", In Quake3 it's "Excellent", in Counter-Strike it's "Kicked by console"
 
AvenTBmXDatums: Svētdiena, 04.11.2007, 16:01 | Ziņojums # 3
Admin
Grupa: Administratori
Ziņojumu skaits: 26
Reputācija: 0
Statuss: Offline
pienemts rwd.ucoz.com

When you kill 6 people in Unreal Tournament it's "Monster Kill", In Quake3 it's "Excellent", in Counter-Strike it's "Kicked by console"
 
AvenTBmXDatums: Svētdiena, 04.11.2007, 16:03 | Ziņojums # 4
Admin
Grupa: Administratori
Ziņojumu skaits: 26
Reputācija: 0
Statuss: Offline
plz cry

When you kill 6 people in Unreal Tournament it's "Monster Kill", In Quake3 it's "Excellent", in Counter-Strike it's "Kicked by console"
 
AvenTBmXDatums: Svētdiena, 04.11.2007, 16:06 | Ziņojums # 5
Admin
Grupa: Administratori
Ziņojumu skaits: 26
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Gribesi

When you kill 6 people in Unreal Tournament it's "Monster Kill", In Quake3 it's "Excellent", in Counter-Strike it's "Kicked by console"
 
FakeDatums: Svētdiena, 04.11.2007, 17:23 | Ziņojums # 6
Grupa: Dzēstās





K,k vareu kaut kaa palidzet :)!
TU sito saitu vairs nelietosi,ja? ;/
tatad man iet un pieregistreties taja eweba,ja? smile
 
AvenTBmXDatums: Svētdiena, 04.11.2007, 17:39 | Ziņojums # 7
Admin
Grupa: Administratori
Ziņojumu skaits: 26
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Ja smile

When you kill 6 people in Unreal Tournament it's "Monster Kill", In Quake3 it's "Excellent", in Counter-Strike it's "Kicked by console"
 
Forums » Main forum » pieteikums administrator amata » Pieteikums :)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2024